+38 (098) 708 09 08 м. Львів, вул. Залізнична 20

Події

В цьому розділі висвітлені найзначніші події спрямовані на цілісний, всебічний, гармонійний
розвиток людини, її особистісних, духовних і соціальних аспектів
Святкування Міжнародного Дня Йоги у Львові

Уже втретє Львів долучається до святкування Міжнародного дня йоги! Йога об’єднує представників різних культур, світоглядів та несе в Світ ідеї розвитку, пізнання, свободи та здорового способу життя. Цього року святкування Міжнародного дня йоги у Львові заплановане на 20 та 21 червня. Запрошуємо всіх, кому близький дух свободи і розвитку, відсвяткувати цей день разом на спільному виконанні ранкового комплексу «Сурья Намаскар», а також на лекціях і майстер-класах.

Йоґа-простір у Парку Культури у 2018р!

Йоґа-парк розміститься на одній з галявин Парку Культури, і включатиме в себе простір для занять на килимках, лавки для виконання вправ для хребта, підвісні гамаки для перевернутих вправ та коректної розтяжки, конструкції підвісних крісел для відпочинку з краєвидом на мальовничий схил парку та арт-об’єкт. Здорова людина, як фізично так і емоційно - це основа гармонійного розвитку нашої країни. Змінюймо наше майбутнє на краще СЬОГОДНІ!

Семінар «Йога-сутра для вчителів йоги»

У жовтні 2017р. у Києві Президент Української федерації йоги Андрій Сафронов провів перший відкритий семінар з вивчення Йога-сутри Патанджалі. Програма семінару включала в себе поглиблені лекції для інструкторів з йоги зі всіх шкіл України. Програма лекцій включала в себе: - Знайомство з основами санскритської граматики - Вивчення особливостей і недоліків існуючих перекладів Йога-сутри - Анализ категоріального апарату класичної йоги - Послідовний розбір ключових сутр тексту

Святкування Міжнародного Дня Йоги у Львові

В рамках Всесвітнього Дня Йоги, Інструктори Львівського відділення Української федерації йоги провели відкриті майстер-класи та лекції з різноманітних напрямів йоги та тем особистісного розвитку людини. Вітаємо велику кількість львівян, що відвідали лекції та МК, і активну зацікавленість львів'ян у темі йоги та духовного розвитку! До зустрічі на святкуванні ЦЬОГО РОКУ у червні! ;)