+38 (098) 708 09 08 м. Львів, вул. Залізнична 20

Напрями занять

  

Йоґа для початківців

Йоґа – це система методів та практик спрямована на самостійну усвідомлену зміну особистості. Направлена на покращення життя: здров’я, добробуту та емоційного стану практикуючого. Заняття проходять за програмою Української федерації йоґи.

Хатха-йоґа

Свідоме заняття фізичними вправами є базовим для покращення самопочуття і здоров'я. Хатха-йоґа включає широкий спектр вправ, направлених на різнопланову роботу з тілом: це розтяжка і навантаження м'язів, тренування правильного дихання, зняття м'язевих зажимів.

Вріддхі-йоґа (Йоґа для людей від 35 років)

Особливістю Вріддхі-йоґи є урахування аспектів життєвого досвіду та актуальні питання, які з’являються у людини після 35 років. Ці питання постають як в розрізі життэвих задач, рішення яких для людини є наразі невідомим, так і оздоровлення і збільшення ресурсу тіла.

Йоґатерапія

Йоґатерапія - це набір тілесних та медитативних практик, які дозволяють збільшити фізичний та психічний потенціал практикуючого, зробити роботу органів і систем більш гармонійною. Техніки йоґатерапії можуть бути використані як для профілактики, підтримки людини в енергетичному стані, так і для лікування та реабілітації багатьох захворювань.

Прасу-йоґа (Йоґа для вагітних)

На заняттях йоґи для вагітних майбутні мами знайомляться з методами підготовки тіла до пологів за допомогою практики йоґи. Вагітність - це період, який при належній фізичній і психологічній підготовці, може стати одним з найбільш радісних і насичених періодів у житті жінки.

Yoga-wall (Йоґа на мотузках)

Йоґа на мотузках дає нові можливості для усвідомлення свого тіла. За допомогою мотузок можна більш ефективно виконати асану та задіяти тільки ті м’язи, які повинні в ній працювати. Практикам просунутого рівня йоґа на мотузках дозволяє підготуватися до більш складних вправ.


Йоґа на баланс-бордах

Практика на нестійкій поверхні дозволяє поглибити тілесні переживання як під час тонусу так і під час розслаблення. Йоґа-борд, розміром з тіло, дозволяє навчитись повільній вибудові асани, що забезпечує сприятливі умови для корекції хребта.

Йоґа в гамаках

Займаючись хатха-йоґою в гамаку та виконуючі переважно перевернуті асани, ми маємо змогу, завдяки гравітації, отримати нові відчуття в тілі, поліпшити роботу вестибулярного апарату, м’яко витягнути хребет...