+38 (098) 708 09 08 м. Львів, вул. Залізнична 20
Прасу-йога
(Йога для вагітних)
Прасу-йога (Йога для вагітних)

Курс занять йогою для вагітних знайомить майбутніх мам з методами підготовки тіла до пологів за допомогою практики йоги, закономірностями природного розродження, засобами відновлення після пологів і секретами гармонійного вигодовування, на порозі нового етапу життя - материнства.

Прасу йога (йога для вагітних) об'єднує жінок, які сприймають вагітність і материнство як яскравий і захоплюючий етап свого життя. Період великих змін і відкриттів в собі і в світі. Період активного навчання та творчої реалізації в новій якості. Період, який при належній фізичній і психологічній підготовці, може стати одним з найрадісніших і насичених в житті жінки.

У ПРОГРАМІ:

  • гімнастика для хребта
  • фізичні вправи
  • дихальні практики
  • розслабляючі техніки
  • танцювально-рухова терапія

Прасу йога Україна це спільне творіння і чимала праця інструкторів Української Федерації Йоги і творців методики підготовки до материнства за допомогою практики йоги - Вікторії Євсюкової і Анни Савченко. Інструктори Прасу йога Україна - це йогині з чималим досвідом материнства та успішної езотеричної практики. Учениці Прасу йога Україна - це жінки з потенціалом для духовного розвитку і трансформацій, готові вкладатися в те, щоб їх вагітність, пологи і материнство стали максимально приємними для них і їх оточення.


Бажаєте дізнатись більше та записатись на заняття?

Протипоказання до занять йогою