+38 (098) 708 09 08 м. Львів, вул. Залізнична 20
Оксана Шестопалова
Інструктор Української Федерації Йоги
Оксана Шестопалова. Інструктор Української Федерації Йоги

Для мене йога – це  унікальна система методів свідомого розвитку людини, перевірена часом. Йога розвивається разом зі світом, постійно розширюючи арсенал своїх методів для сучасної людини, проте залишається єдиною в дусі, зберігаючи зв’язок між поколіннями практикуючих. Опанування йогічних практик дозволяє мені міняти себе і своє світосприйняття в тому напрямку, в якому світ стає більшим і яскравішим, переживання глибшими та природнішими, реалізація себе повнішою, а відчуття особистісної свободи та усвідомлення своїх можливостей гострішим.


З йогою я познайомилася ще в 2005 році, коли прийшла навчатися в групу Української Федерації Йоги і досі я неймовірно захоплена цим давнім індійським вченням, моїми вчителями, моїми колегами і учнями, які приходять до мене на заняття з великим бажанням розвивати тіло і розум. Йога змінила мене і стала способом мого життя та мислення, а також, згодом, і шляхом, яким я йду. Я намагаюсь практикувати йогу кожну хвилину мого життя, як на килимку, так і за його межами, і вчу цьому інших.


За першою освітою я сходознавець, перекладач китайської та англійської мов і саме з цим були пов’язані мої часті подорожі на Схід. Завдяки їм, в мене прокинулася цікавість до східної філософії, духовних практик та занять йогою. В даний час я отримую другу вищу освіту в галузі психології. Це дозволяє мені ще під одним кутом вивчати природу людини.


З 2010 року я інструктор Української Федерації Йоги. З метою навчання та розширення свого уявлення про йогу, я відвідала більшість основних шкіл хатха-йоги в Індії та за її межами.
Практика аштанга йоги - Мандала Йога-Шала, м. Майсур, Індія;
Сат’янанда йога - Ananda Yoga Center, Катманду, Непал;
Віні йога школи К.В Дішикачара -  Krishnamacharya Yoga Mandiram, м. Ченай, Індія;
Шивананда йога – Sivananda Kutir, м. Рішікеш; Sivananda Yoga Vedanta Centre, м. Ченай, Індія;
Практика динамічних медитацій – ашрам Ошо в м. Пуна, Індія.


Знання медичних аспектів йоги я отримала в процесі співпраці з лікарями йоготерапевтами УФЙ Оленою Ахрамєєвою та Наталією Кравець та участі в семінарах по йогатерапії під їх керівництвом.


Досвід перебування в різних школах хатха-йоги дає мені можливість використовувати різноманітні практики і стилі хатха-йоги, як інструменти для вирішення конкретних завдань, пов’язаних з тілом. В той же час, багаторічне навчання в УФЙ сформувало більш глибоке розуміння йоги, як стрункої, повноцінної та абсолютно практичної системи методів для гармонійного антологічного розвитку людини, перш за все - через розвиток свідомості. В цьому напрямку я продовжую навчатися сама та ділитися цим знанням з учнями.


Подорожі я теж сприймаю як духовну практику. З метою вивчення інших культур та відвідування сакральних місць, я побувала в Індії, Непалі, Китаї, Камбоджі, Тайланді, Тунісі, Турції, Італії, Німеччині, Венгрії, Словаччині та інших містах світу.


В даний час я викладаю йогу по програмі Української Федерації Йоги у Львові та Івано-Франківську. Запрошую на заняття молодих та активних людей від 20 до 35 років без медичних протипоказань до занять, які мають бажання змінювати себе та розвиватися шляхом практики йоги.

Контакти:
Тел.: (095)-388-88-80
E-mail: shestopalova.oksana@gmail.com
facebook:  facebook.com/shestopalova.yogini
instagram:  shestopalova_yogini

Бажаєте дізнатись більше та записатись на заняття?

Протипоказання до занять йогою