+38 (098) 708 09 08 м. Львів, вул. Залізнична 20
Оксана Шестопалова
Інструктор Української Федерації Йоги
Оксана Шестопалова. Інструктор Української Федерації Йоги

З йогою я познайомилася ще в 2005 році, коли прийшла навчатися в групу Української Федерації Йоги. Загадкове слово "йога" вабило, а знайомі, які практикували вже декілька років надихали своєю енергетичністю, харизмою та позитивним ставленням до життя. Згодом я зрозуміла, що втілення методів йоги веде до реальних життєвих змін, і що я готова безкінечно довго з великим захопленням, вічним здивуванням та збуджуючим передчуттям занурюватись в нюанси цього багатогранного вчення. В даний час я навчаюсь та викладаю за унікальною методикою мого вчителя Андрія Григоровича Сафронова. Йога стала способом мого життя і надійною опорою у формуванні світогляду та розумінні явищ навколишнього світу.


Для мене йога – це метод самопізнання та гармонізації відносин з оточуючими, а також спосіб описати та усвідомити існуючі в світі закономірності. 

За першою освітою я сходознавець, перекладач китайської та англійської мов. В даний час я отримую другу вищу освіту в галузі психології. Це дозволяє мені ще під одним кутом вивчати природу людини. 

З 2010 року я інструктор Міжнародної школи йоги. З метою навчання та розширення свого уявлення про йогу, я відвідала більшість основних індійських шкіл хатха-йоги:
Практика аштанга йоги - Мандала Йога-Шала, м. Майсур, Індія;
Сат’янанда йога - Ananda Yoga Center, Катманду, Непал;
Віні йога школи К.В Дішикачара -  Krishnamacharya Yoga Mandiram, м. Ченай, Індія;
Шивананда йога – Sivananda Kutir, м. Рішікеш; Sivananda Yoga Vedanta Centre, м. Ченай, Індія;
Практика динамічних медитацій – ашрам Ошо в м. Пуна, Індія.


Знання медицинських аспектів йоги я отримала в процесі співпраці з лікарями йоготерапевтами УФЙ Оленою Ахрамєєвою та Наталією Кравець та участі в семінарах по йогатерапії під їх керівництвом.

Подорожі я теж сприймаю як духовну практику. З метою вивчення інших культур та відвідування сакральних місць, я побувала в Індії, Непалі, Китаї, Камбоджі, Тайланді, Тунісі, Турції, Італії, Німеччині, Венгрії, Словаччині та інших містах світу.

На своїх заняттях я вчу учнів бути уважними спостерігачами, відслідковувати зв'язок між тілом, емоціями та розумом, свідомо керувати процесами своєї психіки, використовувати методи йоги для поступового руху в напрямку кращої версії себе та життя відповідно до своїх істінних бажань. 

В даний час я викладаю йогу по програмі Міжнародної школи йоги у Львові та Івано-Франківську. Запрошую на заняття чоловіків та жінок віком від 20 до 35 років без протипоказань до занять, які мають бажання ближче познайомитись з традицією йоги та опанувати її методи. 


Контакти:
Тел.: (095)-388-88-80
E-mail: shestopalova.oksana@gmail.com
facebook:  facebook.com/shestopalova.yogini
instagram:  shestopalova_yogini

Бажаєте дізнатись більше та записатись на заняття?

Протипоказання до занять йогою