+38 (098) 708 09 08 м. Львів, вул. Залізнична 20
Напрямки занять

  

Йога для початківців

Йога – це система методів та практик спрямована на самостійну усвідомлену зміну особистості. Направлена на покращення життя: здров’я, добробуту та емоційного стану практикуючого. Заняття проходять за програмою першого курсу Української федерації йоги.

Хатха-йога

Свідоме заняття фізичними вправами є базовим для покращення самопочуття і здоров'я. Хатха-йога включає широкий спектр вправ, направлених на різнопланову роботу з тілом: це розтяжка і навантаження м'язів, тренування правильного дихання, зняття м'язевих зажимів.

Вріддхі-йога (Йога для людей від 35 років)

Особливістю Вріддхі-йоги є урахування аспектів життєвого досвіду та актуальні питання, які з’являються у людини після 35 років. Ці питання постають як в розрізі життэвих задач, рішення яких для людини є наразі невідомим, так і оздоровлення і збільшення ресурсу тіла.

Йогатерапія

Йогатерапія - це набір тілесних і медитативних практик, які дозволяють збільшити фізичний та психічний потенціал практикуючого, зробити роботу органів і систем більш гармонійною. Техніки йогатерапії можуть бути використані як для профілактики, підтримки людини в енергетичному стані, так і для лікування та реабілітації багатьох захворювань.

Прасу-йога (Йога для вагітних)

На заняттях йоги для вагітних майбутні мами знайомляться з методами підготовки тіла до пологів за допомогою практики йоги. Вагітність - це період, який при належній фізичній і психологічній підготовці, може стати одним з найбільш радісних і насичених періодів у житті жінки.

Сандхаана-йога

Сандхаана йога - це сучасний динамічний стиль хатха-йоги. Представляє ряд закінчених комплексів, спрямованих на пропрацювання різних зон чакральних проекцій в тілі. Комплекси побудовані на основі послідовності віньяс і вбудованих між ними інших вправ хатха-йоги. Віньяса - це послідовність асан, що змінюють одна одну без пауз.

Yoga-wall (Йога на мотузках)

Йога на мотузках дає нові можливості для усвідомлення свого тіла. За допомогою мотузок можна більш ефективно виконати асану та задіяти тільки ті м’язи, які повинні в ній працювати. Практикам просунутого рівня йога на мотузках дозволяє підготуватися до більш складних вправ.


Йога на баланс-бордах

Практика на нестійкій поверхні дозволяє поглибити тілесні переживання як під час тонусу так і під час розслаблення. Йога борд, розміром з тіло, дозволяє навчитись повільній вибудові асани...

Йога в гамаках

Займаючись хатха-йогою в гамаку та виконуючі переважно перевернуті асани, ми маємо змогу, завдяки гравітації, отримати нові відчуття в тілі, м’яко витягнути хребет...