+38 (098) 708 09 08 м. Львів, вул. Залізнична 20
Анна Коренчук
Інструктор Хатха-йоги
Анна Коренчук - Інструктор з хатха-йоги, йоги на мотузках

Практикую йогу більше 10 років.

Завжди захоплювало різноманіття культурних традицій та звичаїв і це надихало на подорожі та посприяло вибору освіти. Закінчила Київський університет культури та здобула ступінь магістра з культурології. Щоб глибше поринути у культурний контекст, подорожувала країнами Індонезії, Бірми, Тайланді, Сінгапурі та деякий час проживала в Італії, Англії, Індії.                    

Займаючись довгий час танцями відкрила для себе балетну хореографію, аргентинське танго, сучасні танці і це дозволило по новому відчути своє тіло, напрацювати пластику, гнучкість. Жага до експериментів зі своїм тілом привела мене на карате. Займаючись цим бойовим мистецтвом вдалося не тільки глибше вивчити японську культуру, а й напрацювати дисципліну, стійкість та силу.

Відкриваючи нові можливості свободи свого тіла, зацікавилася йогою та стародавніми індійськими практиками. Проходила стажування та навчання в Школах та Центрах йоги Індії та України. Пошук цікавих форм роботи з тілом зародив любов до Yoga Wall (Йога на мотузках), чим з радістю ділюся на своїх заняттях у Шакті Йога Шала. 

Контакти:

телефон:   +380 93 054 53 17
facebook:  facebook.com/ann.korenchuk

Бажаєте дізнатись більше та записатись на заняття?

Протипоказання до занять йогою