Ігор Ковальчук

Вітаю тебе! Мене звуть Ігор.

Для себе йогу відкрив в 2011 році завдяки Моголівець Наталії.

На заняття до Наталі мене привело бажання поправити стан здоров’я і, що найголовніше, знайти можливість побути на самоті від стресів, списків до виконання, планів і бізнес-проектів.

Вже за 3 місяці практики покращилося самопочуття, з’явилось бажання дізнаватись більше та знаходитись серед людей, що прагнуть розвиватись. З тих пір, нестримне бажання розвиватись і пізнавати не покидає мене.
Йогу бачу як методичну і комплексну систему самовдосконалення та пізнання світу. Впевнений, що за допомогою практики йоги кожен зможе отримати підтримку у всіх сферах життя.

З кожним роком практики мені відкриваються нові розуміння всього, що оточує, вибудовуються нові стосунки з близькими, з’являються прекрасні люди в житті. Подорожуючи я пізнаю нові культури та звичаї людей.
В 2015 році після повернення з довгої мандрівки північною Індією, вирішую ділитись всім, що мені дала практика йоги з тими, хто цього захоче.

вниз

Досвіду набирався на численних семінарах УФЙ, інструкторських курсах і заняттях в Індії:

Нimalayan Iyengar Yoga Center – Дхарамкот (айєнгар-йога)

Vijay Universal Yoga Center – Мак Леод Гандж (хатха-йога, аштанга-йога)                  

Tattva Yoga Shala – (Камал Сінгх) м.Рішікеш (аштанга-він’яса йога)

Himalayan Yoga Academy– Рішікеш (хатха-йога)                                               

Отож, запрошую тебе на групові заняття по напрямках «Силова йога» (для розвитку сили та витривалості) та Аштанга-він’яса-йога ( 1-ша послідовність асан). Розклад занять знайдеш тут

До зустрічі на килимках!

Я в соцмережах:  VK    FB