12 серпня з 18:00 до 20:00 на площі перед Львівським Оперним театром інструктори львівського відділення Української Федерації Йоги провели йога флешмоб та відкрите заняття. Всі бажаючі змогли зайнятися йогою в центрі міста разом з інструкторами та учнями УФЙ. Флешмоб був розрахований як на початківців, так і на досвідчених практикуючих йогів.

Флешмоб та відкрите заняття з йоги пройшло в рамках святкування річниці з моменту відкриття нової студії йоги і танцю «Шакті Йога Шала» у Львові по вул. Залізничній 20.

Йога об’єднує, розвиває та покращує якість життя. Долучайся і ти!

Репортаж від ZIK-Стрім

Йога Львів, 2015: інструктори та учні УФЙ провели у Львові йога флешмоб — відкрите заняття з хатхи на площі біля Оперного театру. Метою йога флешмобу уЛьвові є популяризаця йоги і здорового способу життя в місті Лева та створення простору для спілкування і обміну досвідом для всіх тих, хто цікавиться йогою. Львів’яни та гості міста змогли відчути на собі переваги цієї стародавньої індійської практики, отримати цікавий досвід і знайти нових друзів.

Цю подію міста Львів висвітлив інформаційний портал zik.ua (за матеріалами з сайту):
«…учасники флешмобу зі своїми килимками приходили завчасно, щоб обрати гарне місце для занять. Для початківців та практикуючих йогів досвідчені інструктори спочатку провели загальний комплекс вправ під назвою «Сур’я Намаскар», тобто «Привітання сонцю». Пізніше усі охочі взяли участь у занятті з елементами парної йоги. «Побачила оголошення в інтернеті, тому вирішила долучитись до заходу. Йогою займаюся місяць, але для мене це більше, ніж просто спорт. Після першого заняття зрозуміла, що це моє. Під час вправ не просто працюють м’язи. Заняття заряджають організм духовно», – розповіла учасниця флеш-мобу Руслана. «Існує багато міфів, що йога — це складне мистецтво, доступне не кожній людині, до того ж не наше. Тому більшість людей обирають тренажерні зали, де качають м’язи.  Але сутність людини не тільки фізична, але енергетична та духовна. Ми хочемо показати львів’янам та гостям міста різносторонність йоги, заняття якою розвивають, об’єднують та покращують життя. Займатися своїм тілом за допомогою йоги — це приємний та цікавий процес. Після тренувань людина почуває себе у фізичному та емоційному аспекті більш комфортно», — розповіла керівник львівського відділення Української федерації йоги Наталія Моголівець. Незважаючи на те, що на вулиці була неймовірна спека до флешмобу долучились близько п’ятдесяти людей різного віку. Глядачів перед Оперним театром також зібралося немало. Неабиякий інтерес йога викликали у дітей. Малеча з задоволенням повторювала вправи, які виконували дорослі. «Вирішив також зайнятися йогою. Досить цікаво. Вам також сподобається, спробуйте. Я вже навчився кільком вправам», — сказав зовсім юний учасник флеш-мобу Арсен.»

Йога флешмоб у Львові. УФЙ. Йога Львів

Йога флешмоб у Львові. УФЙ. Йога Львів

Також під час флешмобу можна було отримати інформацію про безкоштовні серпневі майстер-класи від Української Федерації Йоги та навчання в нових групах для початківців.