FaceBook_fleshmob_small

Українська Федерація Йоги запрошує львів’ян та гостей міста приєднатися до флешмобу та відкритого заняття від досвідчених інструкторів йоги.

12 серпня з 18:00 до 20:00 на площі перед Львівським Оперним театром відбудеться йога-флешмоб, організатором якого є львівське відділення Української Федерації Йоги.

Всі бажаючі зможуть зайнятися йогою в центрі міста разом з інструкторами та учнями Української Федерації Йоги. Флешмоб розрахований як на початківців, так і на досвідчених практикуючих йогів. З 18:00 до 18:30 учасники флешмобу збираються на площі перед Львівським Оперним театром, розстеляють свої килимки та приєднуються до загального йогівського комплексу Сур’я Намаскар – привітання сонцю. З 18:30 до 20:00 інструктори Української Федерації Йоги проведуть відкрите заняття з елементами парної йоги. Також під час флешмобу можна буде отримати інформацію про безкоштовні серпневі майстер-класи від Української Федерації Йоги та навчання в нових групах для початківців.

Метою цього заходу є популяризація йоги і здорового способу життя в місті Лева та створення простору для спілкування і обміну досвідом для всіх тих, хто цікавиться йогою. Йога розвиває, об’єднує та покращує якість життя. Запрошуємо львів’ян та гостей міста відчути на собі переваги цієї стародавньої індійської практики, отримати цікавий досвід і знайти нових друзів на загальному йога-флешмобі 12 серпня.

Флешмоб та відкрите заняття з йоги буде проходити в рамках святкування річниці з моменту відкриття нової студії йоги і танцю «Шакті Йога Шала» у Львові по вул. Залізничній 20.

Це чудова можливість почати практику йоги або поглибити свої знання та навички в приємній та дружній компанії однодумців.

В тебе є можливість дізнатися більше про йогу та здоровий спосіб життя, позайматися йогою в єдиному потоці з десятками інших практикуючих в центрі улюбленого міста, отримати інформацію про безкоштовні майстер-класи та навчання в нових групах Української Федерації Йоги у Львові, гарно провести час та знайти нових друзів.

Приходь на площу біля Опери 12 серпня о 18:00 та приєднуйся до загального Сур’я Намаскар!

Запрошуй своїх друзів, щоб взяти участь у відкритому занятті з парної йоги, яке відбудеться на тому ж місці одразу після флешмобу! Захопи свій килимок та зручний одяг, щоб почуватися комфортно.

Йога об’єднує, розвиває та покращує якість життя. Долучайся і ти!