Ольга Мусієнко

Вітаю! Мене звати Ольга Мусієнко. Я інструктор Прасу Йога Україна.

Я народилася в Харкові і згодом переїхала до Львова, де зараз живу і викладаю.

Здобула вищу освіту в ХГУСА та протягом 17 років активно реалізовувалася в різних сферах бізнесу, зокрема  ресторанному бізнесі та сфері нерухомості.

З 2006 року почала практикувати йогу в Українській Федерації Йоги. Тут я познайомилася зі своїм вчителем Наталією Моголівець — керівником Всеукраїнської Федерації Танцю та інструктором УФЙ. Саме вона відкрила для мене світ танцю і усвідомленої зміни себе за допомогою практики йоги.

Я дуже полюбляю подорожі та знайомства з різними культурами і людьми. З цією метою я відвідала багато країн світу, серед яких Болгарія, Єгипет, Туреччина, Туніс, Ізраїль, Індія, Тайланд, Камбоджа, Лаос, Сінгапур, Малайзія, Шрі Ланка, Непал.

У 38 років моє життя в черговий раз змінилося — я відчула, що хочу стати мамою.

Готуючись до вагітності та пологів, я почала активно вивчати методи ефективної роботи з тілом за допомогою танцювальних і йогічних практик.

На даний час, надихнувшись моїми колегами — інструкторами Прасу Йоги Вікторією Євсюковою та Анною Савченко — я почала викладати їх авторську методику підготовки жінок до пологів та свідомого материнства.

На заняттях я із задоволенням ділюся своїм досвідом, знаннями, знахідками та надихаю жінок на усвідомлене материнство.

Заняття з йоги для майбутніх мам у Львові я провожу

по вівторках та четвергах о 10:30 та 19:30

Також  викладаю ранкову хатха йогу для загальних групп

по понеділках і середах о 10:00

 

Мої контакти: 

тел: 067 658 18 66
olga.musienko.musya@gmail.com

сторінки ВКонтакті та Facebook