Ольга Головня

Інструктор йоги

Лікар-кардіолог, йоготерапевт

Перші питання про те, як влаштована людина, і величезна цікавість до всього, що пов’язано з роботою нашого організму, ще в дитинстві визначили мій майбутній вибір професіі.Так, в 2002 році я закінчила Донецький Державний Медичний Університет, з 2006 року працюю кардіологом, а з 2012 року стала лікарем першої категорії та членом Української Асоціації Кардіологів. За роки професійної діяльності мій інтерес до людського тіла не тільки не згас, але став глибше. Покращуючи з досвідом розуміння принципів роботи нашого організму, я все більше захоплююся красою і гармонією цієї складної і прекрасної системи — людського тіла.

Як і у багатьох практикуючих лікарів, під час професійної діяльності в мене почали виникати питання, відповіді на які знаходяться поза межами профільної освіти. «Як співвідноситься емоційний стан людини і його схильність до певних хвороб?», «Чи може людина впливати на біохімічні процеси в організмі, використовуючи лише можливості свого тіла?» І багато інших. У пошуку відповідей на них, в 2008 році я прийшла на заняття в Українську Федерацію Йоги в групу Романа Шаповала. З 2011 року — я учениця Сафронова Андрія Григоровича.

Навчання та викладання в Українській Федерації Йоги дає мені можливість по-новому поглянути на концепцію здоров’я людини, турботи про тіло, відновлення його функцій. Синтез принципів йоги і сучасних медичних знань дозволяє сформувати гармонійний і цілісний підхід до питань збереження та відновлення людського здоров’я. З 2013 року я стала інструктором йоготерапії і лікарем йоготерапевтом (Український Інститут Йоги і Йоготерапії). Беру участь в організації та проведенні семінарів по йогатерапіі та досліджень по впливу асан і пранаям на організм, ініційованих УФЙ.

unnamed (1)

В даний час я веду групу для зрілих людей віком від 35 до 50 років та групу Йоготерапії у Львові. Запрошую на заняття людей, які розуміють цінність власного здоров’я, які бажають більше дізнатися про принципи роботи свого тіла. На заняттях ми будемо крок за кроком з самого початку знайомитися з власним тілом і його прихованими можливостями, вчитися слухати і чути свій організм.

Мої контакти:

тел: +38 050 638 5400

e.mail: golovnyahelga@gmail.com

websitewww.yogatherapy.com.ua, www.vriddhi-yoga.com

Профілі Вконтакті та Facebook